Runpoint tým

Realizační tým

Honza Bielik (Johny Alaskan)

Honza je náš směroudavač. Prostě má vždycky vizi, s něčím přijde, a my se toho celý tým chytneme a padneme do toho po hlavě. Celý náš projekt byl vlastně jeho nápad. Taky je to náš sockař - to ho prostě baví a občas nás vybičuje taky k nějaké facebook nebo insta akci. Dalo by se i říci, že je takový náš guru. Narodil se do musherské rodiny. Naučil se dřívě běhat se psama, než chodit. Pravidelně nás trápí při trénincích a předává své know-how, které se naučil už jako batole. Honza primárně rozběhává Česko a na celý tým Runpoint dohlíží.

Honzo, co tě vedlo k myšlence rozběhat Česko? A co potom k 1. běžecko-canicrossové speciálce?

„Canicross - mushing je primárně životní styl. Člověk zapomene na vypiplaně uklizené auto. Namísto věcí pro sebe utrácí svoji výplatu pro lepší život parťáka, a pokud je mu ouvej, okamžitě všeho nechá a stará se o něj. V pohybu mu čtyřnožec všechno vrátí. Člověk najednou ztrácí výmluvy, zdali je zima nebo prší. Prostě jde. A to je sport, který miluji. Sport, který jsem se rozhodl ukázat Česku. A když už to děláme, tak naplno, zdravě a se vším všudy. :-)“

Markét Myslivcová

Markét je zodpovědná za veškerý sortiment, který u nás najdete. Stará se o backoffice jak Rozběháme Česko, tak Runpointu. Není položka v našem portfoliu, ke které by vám neřekla přesně proč zde má své místo, a kterou by Markét, Gina, nebo někdo z plzeňské canicrossové skupinky neotestoval. Neustále někde s Honzou brouzdají a vymýšlí, co by se ještě mohlo našim zákazníkům hodit. Ráda sbírá inspiraci a zpětnou vazbu přímo v runpoinťáckém stánku na akcích, nebo na prodejně. Volný čas tráví na canicrossových trénincích či závodech. Pokud se zeptáte na otázku mířící ke canicrossovému vybavení či canicrossu samotnému, bude to právě ona, kdo vám odpoví.

Markét, kolik máš doma postrojů pro psa a jak často je měníš?

„Postrojů mám doma osm, ale byl to spíše postupný vývoj, kdy jsme dlouho hledali to nejlepší pro naší Giny. Pak přišel Dragrattan, to byl vlastně první postroj, o kterém se dalo říci, že opravdu sedí. Aktuálně tedy střídám jen tři. Podle toho, jak pes nasvalí, ztloustne, a někdy prostě jen tak. :-D Možná mě brzy zlákají i barvičky Musheru a přibude do sbírky. Mimo dlouhý postroj mám ještě jeden krátký do města.“

Dian Rugovacová

Dian uvidíte švitořit na prodejně a kolem stánku na akcích. Pravděpodobně se kolem ní sem tam prožene i její nejvěrnější pomocník Ríša, kterého prý už od mala trénuje na budoucího šéfa Runpointu. Dian ráda testuje odolnost našeho vybavení v těch nejpřísnějších podmínkách, a tak ji při troše štěstí můžete potkat, jak se prohání neuvěřitelnou rychlostí lesem se zapřaženým Norikem a Bessi - protože prý běhat canicross s jedním psem není takový adrenalin, jako když si zapřáhnete hned dva třicetikilové tanky. Pokud nám napíšete e-mail s dotazem na cokoli k produktům, bude to většinou právě Dian, kdo Vám ochotně poradí. Dian se také stará o naše každodenní storíčka na instáči.

Dian, co tě na tvé práci v Runpointu baví nejvíce?

„Práce v RP pro mě není práce tak, jak ji mnoho lidí zná. Běh je pro mě srdeční záležitost mnoho let, jak v časech dobrých, tak hlavně v časech zlých. Ale abych odpověděla na otázku, tak úplně nejvíc mě baví to, že se s každým člověkem vytváří příběh, který můžu sledovat a především mu pomáhat vybrat to pravé, co k běhu potřebuje.“

Verča Svěcená

Verča zajišťuje veškerý backoffice Runpointu. Má na starosti správu e-shopu a vyřízení vašich objednávek a ještě k tomu stíhá naši kancelář čas od času obohatit nějakou napečenou dobrotou. Celou kancelář drží v lati a právě díky ní budete mít svůj balíček doma v tom nejzazším možném termínu. Verča neustále dumá, jak pro vás ještě více vylepšit přehlednost našeho e-shopu a zajistit co nejlepší servis. Pokud se ptáte na cokoli ohledně dostupnosti zboží či vaší objednávky, bude to právě Verča, kdo vám odpoví.

Verčo, co tě dokáže v kanclu pořádně vytočit?

„Určitě když věci nejdou podle plánu. Nemám ráda, když se na mě věci nekontrolovaně valí a nemám věci pod kontrolou. Zároveň mám ráda při práci svůj prostor a klid, proto nejčastěji pracuji se sluchátky v uších aby mě nic nerušilo. Taky nemám ráda, když je kolem mě v kanceláři nepořádek, takže se snažím uklízet při každé volné chvilce.“

Barča Kreidlová

Barča je hlavní pomocnou rukou v Rozběháme Česko, kde se stará o naše členy a ambassadory po celé republice. Ráda si ale chodí odpočinout do Runpointu, a tak ji často uvidíte ve stánku i na prodejně. Barča neběhá se psy, ale přímo s mini koníky –⁠ evropskými saňovými psy Tédou a Pupíkem, a tak dělá s oblibou zátěžové zkoušky výdrže našeho vybavení.

Baví tě více práce v Rozběháme Česko nebo Runpointu?

„Těžko říct. :-D Ráda se v našem obchůdku potkávám s lidmi, držím v ruce postroje, boty, oblečení a dobroty. Zároveň v Rozběháme Česko jsem šťastná, pokud mohu ambassadorům s čímkoliv pomoci, přidávat členy do naší velké běžecké rodiny a podílet se na organizaci našich Leskrosů. Runpoint a Rozběháme je ideální spojení dvou odlišných prací, které se navzájem dokonale doplňují.“

Tomáš Sladký

Tomáš je nejnovějším členem našeho týmu a jeho hlavním úkolem je dostat naši myšlenku k vám –⁠ běžcům a canicrossařům. Občas na nás vytáhne nějaký terminus technicus, který jsme nikdy neslyšeli, a občas nás pořádně zapřáhne do práce. Tomáš je totiž machr na propagaci všeho druhu a přinesl do našeho týmu nutnou dávku kancelářské profesionality a leadershipu. My zase Tomáše někdy potrápíme při běhu a už se nemůžeme dočkat, až ho konečně seznámíme i s canicrossem.

Tome, proč ses rozhodl vedle všech svých projektů hupnout na loď Rozběháme Česko a nakopnout právě projekt Runpoint?

„Tvořit Runpoint je výzva a běhání mě baví! Jsem rád, že můžu spojit moje podnikatelské zkušenosti a běhání. Celý tým je srdce Runpointu a společně přinášíme zákazníkům nejen osvědčené produkty. Těším se na vstup na Slovensko, což všichni rádi slyší. :-)“

Vláďa Maleček

Vláďa s námi jede na jedné lodi už třetím rokem a my neustále žasneme nad jeho geniálními nápady a tvůrčím okem. Za tu dobu s námi již stihl obléknout běžce Rozběháme Česko, vystajlovat náš seriál Leskros, rozběhat i největšího gaučáka díky projektu virtuálních běhů #myteporazime, a nově je tvůrcem i veškeré grafiky Runpointu. My na oplátku neustále makáme na tom Vláďu konečně rozběhat.

Spřízněné duše

Leontýna Jurigová

Lea patří mezi tváře Runpointu, které potkáte zejména na canicrossových závodech, kde se objevuje se svým maďarským Vizslou Casperem. Je to ten človíček, kterého vždy uvidíte švitořit v hloučku lidí, a který neodmítne konverzaci o čemkoli, především však běhání, sportu či čtyřnožcích. Canicrossu se věnuje teprve 3. rokem, už ale stihla dokázat, že s pílí, disciplínou a odhodláním lze dokázat velkých úspěchů i s menším psem. Jejím největším úspěchem doposud je 3. místo na MČR v canicrossu, doběhla si však již pro mnoho úspěchů jak na menších, tak na větších závodech. Lea se ráda podílí i na obsahu našeho magazínu. Čas od času pro vás napíše zajímavé rady, recenze či článek. Testuje zboží, které pak u nás nakupujete s jistotou, že sedí a funguje.

Foto: Tereza Šolcová

Linda Václavová

Linda byla borkyně, kterou jsme vídali na bedně na spoustě závodů, už když běhala se svým malým Mudikem Merxem. Pak si ale pořídila evropačku Froom a od té doby ji můžeme vídat i na velkých zahraničních eventech, odkud nám vozí cenné zkušenosti a poznatky. O to více nás potěšilo, když přišla s nápadem, že by v mezičase velkých závodů, ze všeho nejraději rozběhala a zvedla z gauče svou Třeboň. Od té doby je navíc ještě zapálenou ambassadorskou Rozběháme Česko. Za své nejoblíbenější úspěchy považuje 4. místo z MČR 2018, 3. místo Puchar Borów Dolnośląskich 2019 v Polsku, 2x 2. místo ze seriálu Leskros, účast na ICF European Championship Belgie a účast na Tropheé des Montagnes 2019.

Ondra Svěchota

Ondra v našem týmu představuje profíka, který skutečně ví, co má to nejlepší vybavení pro sport splňovat. Je bojovníkem hned v 6 disciplínách. Ve svých 28 letech má za sebou starty na všech mezinárodních akcích, kromě olympiády. Živí se jako profesionál moderní pětibojař v ASC Dukla. Už nějaký pátek je členem seniorské reprezentace a u něj doma byste jistě našli pár zajímavých trofejí. Nově se začal objevovat i ve světě mushingu, kde předvádí neskutečné výkony se svou malou pointřicí Amálkou. Jeho druhý pes ESP Fellow zatím na svou začínající kariéru v canicrossu čeká. Plány do příští sezóny má veliké, a tak se necháme překvapit, co korona a čas dovolí. Snad vám budeme přinášet reporty třeba z Montany, Mistrovství republiky, světa či Evropy. 

 

 

Zuzana Kynclová

Zuzka se před pár lety vyhoupla z ohromující běžkyně, kterou jste mohli potkávat na canicrossových závodech vždy s úsměvem od ucha k uch se svým malamutem, na doslova torpédo s mladým evropákem velikosti koně -Fíkem. Od té doby sbírají medaile prakticky na každém canicrossovém závodu, na jehož start se postaví. Zuzka je všestrannou běžkyní, která přišla z prostředí atletiky a můžete ji potkat na tratích od krosu přes ovál až po canicross. Momentálně trénuje pod vedením trenéra Vládi Šáfra. Mezi její neoblíbenější úspěchy patří stříbro z MČR v canicrossu na střední vzdálenost, 6. místo na ME v Belgii a stříbro z téhož závodu ve štafetě.  

Danka Lakatošová

Danka miluje jedinečnou atmosféru společných tréninků a závodní atmosféru a proto nesmí chybět na žádném závodě. Od malička sportovala a láska k zvířatům a přírodě pro ní byla samozřejmostí. Od té doby co si splnila sen a koupila si bláznivého leoparda Athose, její život nabral úplně jiný směr. Má za sebou několik sezón v canicrossu - nejvíce jim, ale sedí překážkové závody a triatlony. Do budoucna by si chtěla splnit velký sen - jezdit s malým leopardím spřežením. Tento svět ji natolik pohltil, že pořídila do páru druhého leoparda Attiku, a protože dva jsou málo mají i mladou posilu Američana Alaka'ia. 

"Pretože nikdy nie je dosť niečoho. Co človek naozaj miluje :) "

 

Veronika Preti

Verča již několik let píše běžecký blog Jeden měsíc běžce. Je máma jedné puberťačky a současně manželka velmi temperamentního a horkokrevného Itala. A i když prý doma už nemá typickou "italskou" domácnost, je běh jejím ventilem, současně terapií a resetem každodenních starostí. Stojí za komunikací několika běžeckých a sportovních love brandů a dlouhodobě spolupracuje na běžeckém seriálu Běhej lesy, kde ji můžete vídat při rozcvičkách. 9 let vedla dětskou tréninkovou OCR skupinu a víc než 5 let je běžeckým koučem. Pořádá jak běžecké kurzy, tak nyní nově i víkendový běžecký kemp.

Rádi vám pomůžeme s výběrem