Kine-Max Set posilovacích gum

Kód: 5888
Neohodnoceno
Značka: Kine-MAX
500 Kč
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.10.2021

Set posilovacích gum (expandérů), obsahuje 4 rozdílné varianty odporu (žlutá - lehká, červená - střední, zelená - těžká, modrá - extra těžká), rozměr posilovací gumy 200cm x 15cm, set dále obsahuje látkový sáček pro bezpečné skladování a přenos

Detailní informace

Detailní popis produktu

Běh není jenom o běhání. Díky nejnovějším studiím a zkušenostech těch nejlepších dnes víme, že samotný běh nestačí. S tím pracuje i značka Kine-MAX. Ve spolupráci s vrcholovými sportovci přišla na trh s kvalitními cvičebními a regeneračními pomůckami. Je třeba kvalitně regenerovat, cvičit a posilovat oslabené oblasti našeho těla. Fyzioterapeuti Profesionální sportovci již dávno objevili výhody cvičení s posilovací gumou. Díky odporu gumy se jednotlivé cviky stávají složitějšími a náročnějšími. Zároveň vám stačí jedna posilovací guma, se kterou hravě procvičíte celé tělo. Cvičení zvyšuje sílu a pružnost svalů. Jsou ideálním partnerem pro aktivaci/zahřátí svalů před výkonem.

Barevné varianty posilovacích gum Kine-MAX

Posilovací gumy KineMAX se vyrábí v různých silách odporu. Právě pro snadné rozlišení síly odporu jsou gumy vyráběny v různých barvách. Progresivní síla odporu jednotlivých barev Vám umožňuje jak postupné zvyšování náročnosti tréninku ( dle Vaší aktuální kondice ), tak postupné zvyšování obtížnosti při rehabilitaci. Jelikož je síla odporu progresivní, přirozená a okamžitá, nedochází zde k nežádoucím účinkům jako při cvičení s klasickými činkami. Cvičení s posilovacími gumami Kine-MAX zvyšuje Vaší kondici, zlepšuje držení těla, posiluje svaly a rovnováhu, minimalizuje tlak na klouby a snižuje riziko zranění.

Žlutá ( lehká )

Červená ( střední )

Zelená ( těžká )

Modrá ( extra těžká )

Doplňkové parametry

Kategorie: Regenerační pomůcky
Hmotnost: 0.16 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Rádi vám pomůžeme s výběrem