JAK VYBRAT ZBOŽÍ

Sháníte běžecké boty, postroj pro psa nebo jiné vybavení pro běh či canicross, a nevíte si rady s výběrem? Vybírejte ze širokého sortimentu námi prověřeného zboží. Veškeré zboží pro vás v RunPointu testujeme a prodáváme jen to, co má smysl a co sami používáme.

VYBÍRÁTE ONLINE?

Pro správnou volbu velikosti, využijte naše velikostní tabulky, kde najdete například návody, jak správně změřit nohu, pro výběr běžecké boty.

Pokud vybíráte přímo postroj pro psa, přejděte rovnou na Návod, jak správně změřit psa pro výběr padnoucího vybavení

Pro recenze, zkušenosti a články navštivte sekci MAGAZÍN.

Stále si nejste jistí s výběrem online ? Obraťte se na naši specialistku Markétu (tel. +420 608 583 445, e-mail: marketa@runpoint.cz ), která vám ráda pomůže s výběrem a doporučí pro vás to nejvhodnější vybavení pro běh i canicross. Je připravena vám poradit ve všední dny od 8:00 do 17:00.

Společně najdeme řešení! Po poradě vám doporučíme jeden nebo několik produktů, ze kterých budete moci vybírat. Objednávkou to ale nekončí. Jakmile zboží obdržíte, můžete se s námi dál radit, poslat nám fotky / videa, a společně zhodnotíme, zda vybrané zboží opravdu sedí. Pokud by nesedělo podle vašich představ, vybereme jinou alternativu.

U canicrossového vybavení nabízíme možnost zaslání většího množství produktů a tím i zkrácení procesu vybírání. Produkty ozkoušíte, společně se poradíme a necháte si pouze ten, který vašemu psovi sedne -  zbylé produkty zašlete zpět na naši adresu.CHCETE PORADIT OSOBNĚ?

Navštivte naši kamennou prodejnu v Plzni, kde si můžete zboží osobně vyzkoušet a kde se vám budou věnovat běžci, kteří skutečně rozumí našemu sortimentu. V průběhu roku jezdíme po celé ČR v rámci běžeckých a canicrossových akcí s prodejním stánkem RunPoint, kde si zboží můžete prohlédnout a vyzkoušet. Kdy a kde nás potkáte najdete v AKCE & PŘEDNÁŠKY.

 

 Rádi vám pomůžeme s výběrem